Wersja Beta

Restauracja Banja Luka

Telefoniczna rezerwacja
tel.: (22) 828 10 60

00-006 Warszawa
Szkolna 2/4

Kuchnia:

bałkańska

Metody płatności

AmericanExpress, MasterCard, Visa

Średnia cena: od 20 PLN do 40 PLN

  • Poniedzialek: 12:00 - 00:00
  • Wtorek: 12:00 - 00:00
  • Środa: 12:00 - 00:00
  • Czwartek: 12:00 - 00:00
  • Piątek: 12:00 - 00:00
  • Sobota: 12:00 - 00:00
  • Niedziela: 12:00 - 00:00
Ilość miejsc:130 miejsc

Szczegóły

Jest to miejsce, które przenosi nas w bałkańskie klimaty nadmorskiej tawerny. Kuchnia obfita, pachnąca ziołami i świeżo wędzonym mięsem. To interesujący efekt kulinarny potraw, niepowtarzalny nigdzie indziej na świecie. Melodyjnie brzmiące nazwy kryją fantastyczne smaki...

Co nas wyróżnia:

• Kuchnia

Takiej  kuchni nie ma w całej Warszawie: kochają ją wszyscy a zwłaszcza turyści, którzy chcą zasmakować polskich tradycyjnych wyśmienitych potraw. Wszystko robimy sami, na bazie tylko i wyłącznie sprawdzonych babcinych receptur i naturalnych produktów. Oferujemy duży wybór marynowanych, bejcowanych, pieczonych i suszonych mięs, ryby, gnieciuchy i pierogi, a także wypiekane na miejscu pieczywo, domowe ciasta czy nalewki. Dania flagowe tj. ‘’ Pieczona Płonąca Baranina’’ czy ‘’ Ozory ‘’to prawdziwe kulinarne show – przygotowywane przez Kucharza na oczach Gościa.

• Wnętrze Restauracji

Restauracja jest w stanie pomieścić ok. 140 osób podczas tradycyjnej biesiady ’’zasiadanej”, a przy organizacji spotkań bufetowych liczba Gości może przekraczać nawet 250 osób. Mamy duże i sprawdzone doświadczenie w organizacji i aranżacji kolacji firmowych, imprez tematycznych i różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, jak wesela, urodziny, komunie, chrzciny. Układ restauracji przewiduje także wyodrębnienie miejsca z przeznaczeniem na parkiet. Odosobnione salki ’’vipowskie” pozwalają również na kameralne, zamknięte spotkania. Dysponujemy ponadto sprzętem umożliwiającym zorganizowanie konferencji czy karakoke.

• Atrakcje

Każdego dnia (wyjątkiem są rodzinne niedziele) gra u nas muzyka na żywo. Od godziny 19.00 Gościom umila czas współpracujący z nami zespoły artystów. W soboty zaś organizujemy Biesiadne potańcówki: polska muzyka taneczna, konkursy, nagrody – pokaz kulinarny Szefa Kuchni – po prostu wyśmienita zabawa jak za dawnych lat.

- W powszednie dni tygodnia, w godzinach od 12.00 do 16.00 restauracja serwuje lunche. Różnorodne, smaczne i treściwe zestawy cieszą się dużym powodzeniem wśród pracowników okolicznych biur.

- W ostatni dzień tygodnia skupiamy się na familijnej biesiadzie. Rodzinne obiady niedzielne są nie tylko rozkoszą dla podniebienia, ale i kulinarną przygodą dla najmłodszych smakoszy którzy właśnie w niedziele uczą się ‘’gotowania ’’pod okiem naszych zawodowych Kucharzy. Nasz Animator zaś zapewnia profesjonalną opiekę nad dziećmi organizując milusińskim gry, zabawy, animacje, śpiewy i tańce które na długo pozostają w pamięci naszych najmłodszych Gości.

- W każdy dzień tygodnia każdy z Gości znajdzie coś dla siebie np. pon. 10% rabatu na spotkania biznesowe, środa – festiwal nalewek własnej roboty, czwartek, piątek – świeże raki.

Gwarantujemy Państwu że u Nas każdy Gość czuje się absolutnie wyjątkowo.

Nasze atuty:

płatność kartą, dobre miejsce na kolację, catering, alkohol, letni ogródek, karta win, dobre miejsce na spotkania biznesowe, dobre miejce na spotkania grupowe, klimatyzacja, miejsce przyjazne dzieciom, rezerwacja stolików, dobre miejsce na brunch rodzinny, dobre miejsce na obiad (lunch)

comments powered by Disqus

pokaż większą mapę

 
 

Pyszne promocje
Codziennie nowe wydarzenia, promocje, zniżki.

Jeśli chcesz być na bieżąco.